UWAGA!

Jesienią kolejna, nowa odsłona promocji

"Możesz Więcej z Wavin"

Bądź pewny, że nie przegapisz naszych promocji. Obserwuj nas w mediach społecznościowych i zaglądaj na nasze strony internetowe. Wkrótce pojawi się więcej szczegołów.

Sprawdź gdzie możesz kupić nasze produkty

Not found, please try again.

JAK INSTALATOR ADAM RADZI SOBIE Z KAŻDYM WYZWANIEM?

OBEJRZYJ i WSZYSTKO JASNE

Aby obejrzeć następny film kliknij w zdjęcie po prawej

  • Możesz więcej z Wavin - Wavin Tigris. Episod 1

  • Możesz więcej z Wavin - Wavin Tigris. Episod 2

  • Możesz więcej z Wavin - Wavin SiTech+ łatwy montaż

  • Możesz więcej z Wavin - Wavin SiTech+ nowoczesna kanalizacja niskoszumowa

  • Możesz więcej z Wavin - Wavin Tigris - łatwa w gięciu rura

Polub nas
na Facebook'u!

Chcesz wiedzieć co u nas słychać?

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

Kalibracja rur wielowarstwowych. Jak uniknąć błędów montażowych?

Przed przystąpieniem do montażu rur wielowarstwowych Wavin Tigris należy przygotować niezbędne narzędzia do prawidłowego i bezpiecznego połączenia rur z kształtkami czy to tworzywowymi K1 czy metalowymi M1. Niezbędne na pewno są nożyce do cięcia rur, kalibrator do kalibracji rur i zaciskarka do zaprasowania kształtek.

czytaj więcej

Bądź na bieżąco

Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o nowościach w naszej ofercie, nowych materiałach wspierających Twoją codzienną pracę, a także o organizowanych promocjach i konkursach? Zapisz się do naszego newslettera już dzisiaj.

Zapisz się do newslettera

Wavin Tigris i Wavin SiTech+

Tworzywowe złączki zaprasowywane Wavin Tigris K1 oraz wykonane z mosiądzu galwanizowanego i wyposażone w zaprasowywaną tuleję ze stali szlachetnej złączki Wavin Tigris M1 wraz z wielowarstwową rurą PE-Xc/Al./PE zapewniają niezawodność instalacji wody pitnej i grzewczej nawet w najtrudniejszych warunkach. Są całkowicie odporne na korozję i zapewniają sprawną, wieloletnią eksploatację instalacji.

Niskoszumowa kanalizacja Wavin SiTech+ całkowicie zmienia zasady gry i wyznacza wyższy standard na rynku. To właściwy wybór dla solidnych i trwałych systemów kanalizacji wewnętrznej. SiTech+ sprawia, iż hałas wydobywający się z instalacji nie jest zauważalny, dzięki czemu wyraźnie poprawia komfort akustyczny, wszędzie tam, gdzie ważna jest cisza - w pomieszczeniach biurowych, usługowych, jak i mieszkalnych.

Wavin SiTech+